Комітет Форуму

Елізабет Ганза

Власниця ICBD - Hansa, - компанія з міжнародного консалтингу і бізнес-розвитку, організації зустрічей та подій

Досвідчений фахівець та керівник, що спеціалізується в області маркетингу та розвитку бізнесу міжнародних продажів з понад 20-річним досвідом, що має вплив  на великі корпорації шляхом організації процесу купівлі-продажу, зв'язків з громадськістю, а також організації та проведення подій та зустрічей високого рівня. Вона має великий досвід роботи в якості консультанта з розвитку конгрес-бюро та конгрес-центрів.

Коло її професійних знань охоплює міжнародний та національний маркетинг  • впровадження нового бізнесу • визначення можливостей та передумов для успішного розвитку індустрії зустрічей та подій • співпраця з політичними партіями та приватними підприємцями • фірмовий стиль, стратегії, брендинг, навчання персоналу та контроль • налагодження міжнародних партнерств • відносини з клієнтами та спонсорами • зв’язки з громадськістю • організація подій (створення та управління конгрес-бюро) • проведення зустрічей • плани продажів та маркетингові стратегії • робота з міжнародними асоціаціями тощо.

До червня 2012 Елізабет Ганза працювала виконавчим директором конгрес-центру MARIAZELLER EUROPEUM GMBH, Австрія (організація різнопрофільних подій кількістю до 600 осіб).  

Перед тим працювала директором з маркетингу та продажів бізнес-подій у MESSE CONGRESS GRAZ, до складу якого входить 7 компаній, що спеціалізуються на організації спортивних та міжнаціональних подій, зі штатом 175 осіб.

Вона працювала у австрійській корпорації радіомовлення ORF, а також була членом ради у таких міжнародних професійних асоціаціях як MPI (Meeting Professionals International), AIPC (International Association of Congress Centres), ECM (European Cities Marketing).

З 2009 є викладачем у MODUL Університеті (Відень, Австрія), а також в Кремському університеті прикладних наук.


Гаррі Вайт

Виконавчий директор Міжнародної асоціації “European Cities Marketing”

Гаррі Вайт приєднався до міжнародної асоціації «European Cities Marketing» в якості Генерального директора у березні 2012 року після тривалої кар’єри у туристичній раді «Visit Britain». Протягом останніх 25 років він обіймав керівні посади міжнародного рівня у таких містах як Нью-Йорк, Франкфурт, Берлін, Осло, Стокгольм, Москва, Сінгапур,  Ліон і працював на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Він обіймав посаду Генерального директора «Visit Britain»з питань діяльності у Європі, після чого переїхав до Азії , де очолив «Visit Britain Asia Pacific Middle East and Africa», до якої залучено 12 країн , включаючи Китай, Гонконг, Індію, Японію, Південну Корею та Австроалазію (Австралія, Нова Зеландія, Нова Гвінея та прилеглі острови). 15 років працював гостьовим лектором на кафедрі туризму Стратклайдського університету  (Шотландія) і був одним з основних доповідачів на різноманітних туристичних конференціях з питань маркетингу міст, ринків Азії та всесвітньої конкуренції. Зараз він займається написанням книги з міжнародного маркетингу міст.


Нік Грінфілд

Голова відділу зв'язків з туроператорами
Європейська асоціація туроператорів

(European Tour Operators Association – ETOA)

www.etoa.org

Пан Грінфілд отримав освіту за спеціалізацією «Сучасні мови» та «Європейські студії» в університетах м. Бат та м. Сієни (випуск 1995 р.)  і одразу розпочав кар'єру в сфері туризму. Він працював протягом року в США в освітній сфері і тоді ж став супроводжуючим туристичних груп в Європі (що він робить час від часу і сьогодні). За цей час він працював вже в понад 20 країнах. «Для того, щоб дійсно добре орієнтуватися в сфері туризму, необхідно пережити це на власному досвіді», - каже він.

Нік був керівником Національної ради з туристичної освіти (National Educational Travel Council) в Лондоні, набираючи на роботу та навчаючи гідів, і також організовуючи діяльність Ради та підписуючи ключові контракти. Нік відвідував майстер-класи та семінари, організовані ETOA, в якості туроператора протягом багатьох років, допоки не був офіційно  прийнятий на посаду у 2009 р.

На своїй посаді в ETOA Нік Грінфілд в першу чергу відповідальний за співпрацю з туроператорами-членами ETOA. На його відповідальності є різноманітні напрямки: організація комерційних майстер-класів, відповіді на запити членів асоціації, лобіювання питань місцевого, національного та європейського рівня, а також написання статей про подорожі і туризм.

Нік проживає в Хайбері, Лондон, активно вболіває за «Арсенал» (Лондон, Великобританія) і володіє 7 мовами.
Поточні теми, на яких спеціалізується Нік, включають візові питання, ринки, що розвиваються, екскурсійна діяльність та масовий туризм.


Василь Косів

Заступник міського голови з гуманітарних питань
Львівська міська рада


Кандидат мистецтвознавства.  У 1998 році – закінчив Львівську академію мистецтв за спеціальністю: інтер’єр та обладнання і вже у 2003 році захистив кандидатську дисертацію у Харківській державній академії дизайну та мистецтв.

З 1998 р. працював у Львівській національній академії мистецтв як викладач, старший викладач, голова методичної ради кафедри графічного дизайну, і вже у 2003 р. обраний завідувачем кафедри графічного дизайну в академії мистецтв.

З серпня 2003 р. по липень 2004 р. – проходив стажування у США за програмою «Арт  менеджмент». Протягом навчального року викладав у Державному університеті Канзасу, три місяці працював у Національному музеї дизайну в Нью-Йорку.

З 2006 року – заступник міського голови з гуманітарних питань Львівської міської ради.Оксана Сидор

Заступник директора з питань стратегічного розвитку
Компанія «Дік-Арт»


Засновник Львівського Туристичного Форуму «Перемагай з Левом!»

Сьогодні сфера її відповідальності - конференції, виставки, інсентиви, бізнес-події.

Вищу освіту Оксана Сидор здобувала з 2002 до 2007 років у Львівському національному університеті імені І.Франка на факультеті міжнародних відносин за спеціальністю – міжнародні економічні відносини (економічний аналіз та фінанси). Отримала диплом магістра з відзнакою.

З вересня 2009 до жовтня 2011 рр. навчалася за програмою MBA Менеджмент туризму в MODUL University Vienna та WU (м. Відень, Австрія) як стипендіат Віденської туристичної ради (Vienna Tourist Board).

З січня 2009 до серпня 2010 рр. була начальником відділу туризму та рекреації управління культури та туризму Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

З вересня 2010 до липня 2011 рр. обіймала посаду начальника управління туризму Департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради. На цій посаді вона брала участь у розробці та реалізації Стратегії підвищення конкурентоспроможності міста Львова до 2015 року, у розробці та реалізації проекту «Створення туристично-інформаційної інфраструктури у м. Львові» (Програма Добросусідства Польща-Білорусь-Україна INTERREG IIIA/TACIS CBC). У цей час також була керівником Робочої групи кластеру туризму міста Львова (влада, бізнес, експерти, наукове середовище).


Надія Радіоненко

Начальник управління туризму
Львівська міська рада

У 2007 році Надія завершила навчання на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів. 

З червня 2006 до грудня 2007 року п. Радіоненко займала посаду менеджера з регіонального маркетингу  у Західноукраїнському регіональному центрі «LG Electronics».

У грудні 2007 Надія змінила сферу діяльності, перейшовши на посаду бізнес-тренера в регіональному офісі Platinum Bank PJSC, де пропрацювала до серпня 2009 р.

З серпня 2009 року п. Радіоненко працювала в центральному відділенні Volksbank PJSC у м. Львові спочатку в якості бізнес-тренера, згодом – кредитного аналітика.

Влітку 2011 року Надія очолила Львівське комунальне некомерційне підприємство «Центр розвитку туризму м. Львова», а у жовтні 2012 року її було призначено на посаду начальника управління туризму Львівської міської ради.Андрій Сидор
 
Радник міського голови з питань туристичної інфраструктури, президент ГО «Етновир»
Львів, Україна

Засновник компанії «Дік-Арт» - компанії №1 з організації подій у Львові. З 2007 по 2010 працював начальником управління культури і туризму Львова. За час його роботи в міській раді Львів став культурною столицею України, вступив у  ECM, у місті відбувається понад 100 фестивалів, відкрився ТІЦ. З серпня 2010 – президент громадської організації «Етновир», яка є засновником Львівської туристичної конференції "Перемагай з Левом!".

"TripAdvisor, and I personally, are very happy to participate in this event. The Ukraine market is becoming more and more important and we are very happy to share experiences and thoughts with the audience and are looking forward to doing more business with our existing partners and new partners"
Thomas Bangert, Director Display EU, TripAdvisor
"It’s a great opportunity to meet with professionals of the tourism and hotel industry, provide them with a better understanding of Booking.com vision and probably help to find something new and valuable for our common business."
Ekaterina Volkova, Director of Booking.com Office in Ukraine

“The Forum is first of all and most importantly about generating debate within Ukraine and within the city. Because until that debate happens at local level, no country, no destination, no city can actually really compete on the international market.”

Paul Kennedy, Director and Owner of Kennedy Integrated Solutions

“Для меня как организатора событий важно встретить коллег и пообщаться с коллегами из соседних областей: из области туризма, из области отелей и ресторанов. Это также чудесная возможность найти точки соприкосновения, где мы можем помочь друг другу.”

Тимур Мазур, керуючий партнер Агентства 42

“Через обговорення і зустрічі в рамках Форуму ми краще розуміємо, які ще потрібно заходи і пріоритети визначити, для того щоб ми дійсно спромоглися реалізувати комплексну стратегію розвитку міста і робити місто комфортним, привабливим для мешканців і для бізнесу.”

Сергій Кіраль, Львівська міська рада
“The Win with the Lion conference in Lviv is a very professionally organised congress which provides very useful and practical up-to-date information to its participants. I especially like the wide range of tourism related topics covered during its meetings, which give a good overview of the hottest topics in tourism today.”
Gabriela Schweinberger, international business coach and consultant, Berlin, Germany
“Win with the Lion is an event that everyone, even the most experienced travel professional, can learn from. It’s a great opportunity to hear experiences, share ideas and make connections. And the fact that it’s held in a gem of a city like Lviv just makes it even more appealing.”
Nick Greenfield, European Tour Operators Association, London, Great Britain
UK
EN