Програма “Перемагай з Левом! Можливості для молодих лідерів”

Дві студентки-учасниці Форуму "Перемагай з Левом"-2012 взяли участь у Літньому університеті Каритнії, Австрія (International Summer University Carinthia)!

Анастасія Панасюк (м. Львів) розповідає про свій досвід участі у "Перемагай з Левом" та Літньому університеті Каринтії, Австрія:
Насправді, дуже важко описати усі емоції та знання, які я отримала, декількома абзацами. Я дізналася про форум «Перемагай з Левом» спонтанно, почувши інформацію від друзів. І саме тоді я зрозуміла, що даний захід стане хорошим стартом для мого розвитку у майбутньому. Найбільше мене вразив рівень організації події, доповіді гостей та, що не менш важливо, прихильне ставлення до студентів, які мали унікальну можливість відчути себе експертами у сфері туризму.
Вражена і натхненна отриманими знаннями, я ще не розуміла, що мене очікує попереду незабутній досвід – Міжнародний Літній Університет в Каринтії. Оскільки я вперше брала участь у літньому університеті як такому, я дещо хвилювалася, адже не мала жодного уявлення про те, що слід очікувати (зрештою, це була перша подорож до Австрії). Коли я прибула до Філлаха, я зустріла організатора Марію, яка з усмішкою привіталася до мене і обійняла. Саме тоді я відчула, що таке бути частинкою великої команди Літнього Університету в Каринтії. Перш за все, хочеться висловити подяку усім організаторам, які максимально доклали зусиль, щоб кожен учасник почував себе комфортно. Вони створили дружнє середовище, яке надихало на навчання та розваги. По-друге, Літній Університет в Каринтії став свого роду плацдармом для розвитку молодих талановитих людей, сповнених нових ідей. Студенти мали можливість аналізувати реальні «кейси» та висловлювати власне бачення ситуації, розробляти стратегії та пропонувати вирішення поданих проблем. Я була частиною команди «Аеропорт Клагенфурта»: нашим завданням було розробити стратегію соціальних медіа з метою збільшення пасажиропотоку та популяризувати даний аеропорт. Щодня ми мали спеціально відведений час для роботи в командах. Саме тоді відбувався процес обдумування, аналізу, дискутування – звичне явище для молодих людей, сповнених ентузіазму. Проте найважчим виявилося вмістити думки та ідеї, напрацьовані на «воркшопах», у 10 хвилин презентації, структурувати кінцеву доповідь та презентувати усе у максимально стислій, проте змістовній і лаконічній манері. Проте, саме тепер я можу із впевненістю сказати, що я пишаюся нашим доробком: ми працювали як справжня команда, ми зуміли презентувати щось нове і, що найважливіше, ми перетворилися на справжніх друзів, які підтримували один одного впродовж усього проекту (особлива подяка Ліді Федчук - нашому координатору).

Звичайно, попри навчання впродовж двох тижнів, ми мали змогу насолоджуватися незабутньою розважальною програмою: Подорож на кораблі, Міжнародна вечеря та презентації країн, Альпен-Адріа Тур, Шоу Талантів тощо.

На завершення, той факт, що навіть зараз, декілька тижнів опісля, я щодня переписуюсь із новими друзями на Фейсбуці, переглядаю спільні фото та ще досі відчуваю дух Каринтії, свідчить про те, що ця сторінка мого життя запам'ятається мені назавжди .

Олена Водолаз (м. Дніпропетровськ) про свій досвід перебування в Австрії:
"Завдяки Туристичному форуму "Перемагай з Левом" я дізналась про програму Літнього університету Каринтії і взяла участь у ньому. Я провела там фантастичний час: корисний, інформативний і дуже цікавий. Протягом 10 днів ми відвідували лекції та семінари (доповідачі: професори з Австрії, США, Швейцарії та ділові люди). Ми працювали над реальними кейсами; наприклад, на моєму треку Менеджмент туристичних напрямків і туризм (Destination Managment and Tourism) ми розробили план комунікаційної стратегії, яка розглядає всі можливості щодо соціальних медіа для аеропорту Карінтії (м. Клагенфурт, Австрія). Це був дивовижний досвід роботи з чудовими людьми, які приїхали з усього світу, в одній команді. Я щаслива познайомитись з такими такими яскравими, талановитими і дружелюбними людьми! Студенти були з 21 країни, ймовірно тому вечір культури запам'ятався по-особливому. Крім того, був організований тур Alpen Adria, так що ми всі разом відвідали північну Італію  - замок Дуіно та місто Трест. Незабутній час - прекрасні інвестиції в майбутнє".Завершився ІІ етап програми для студентів у рамках IV Львівського Туристичного Форуму “Перемагай з Левом!”! 

Етап ІІ : написання есе та участь у навчанні у Літньому університеті Каринтії
Тема есе: "Україна на туристичній мапі світу: як втримати позиції у 2013 році?”
Вимоги до написання есе: 3 сторінки (Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал - 1,15).

На основі отриманих робіт комітет Форуму та освітній Партнер Форуму обрали 2-ох учасників, які візьмуть участь у навчанні у Літньому університеті Каринтії (Австрія - http://www.summeruniversity.at/) в липні 2013 року. Організатори покривають витрати на навчання та проживання. Витрати на дорогу переможці забезпечують самостійно. 


Імена переможців:
1. Анастасія Панасюк (м. Львів)
2. Олена Водолаз (м. Дніпропетровськ)


Етап І : участь у Форумі
Переможці першого етапу мали можливість безкоштовно відвідати заходи Форуму, взяти активну участь у панельних дискусіях, налагодити цікаві контакти.

Основні вимоги до учасників Програми.


Слідкуйте за появою інформації про участь студентів у Туристичному форумі "Перемагай з Левом!-2013" у квітні 2013 р.


Організатори висловлюють подяку освітнім партнерам та учасникам Програми! 

Координатор Програми “Перемагай з Левом! Можливості для молодих лідерів” в рамках Львівського Туристичного Форуму “Перемагай з Левом!”
Елеонора Провозін: eleonora.provozin@congress.lviv.ua"TripAdvisor, and I personally, are very happy to participate in this event. The Ukraine market is becoming more and more important and we are very happy to share experiences and thoughts with the audience and are looking forward to doing more business with our existing partners and new partners"
Thomas Bangert, Director Display EU, TripAdvisor
"It’s a great opportunity to meet with professionals of the tourism and hotel industry, provide them with a better understanding of Booking.com vision and probably help to find something new and valuable for our common business."
Ekaterina Volkova, Director of Booking.com Office in Ukraine

“The Forum is first of all and most importantly about generating debate within Ukraine and within the city. Because until that debate happens at local level, no country, no destination, no city can actually really compete on the international market.”

Paul Kennedy, Director and Owner of Kennedy Integrated Solutions

“Для меня как организатора событий важно встретить коллег и пообщаться с коллегами из соседних областей: из области туризма, из области отелей и ресторанов. Это также чудесная возможность найти точки соприкосновения, где мы можем помочь друг другу.”

Тимур Мазур, керуючий партнер Агентства 42

“Через обговорення і зустрічі в рамках Форуму ми краще розуміємо, які ще потрібно заходи і пріоритети визначити, для того щоб ми дійсно спромоглися реалізувати комплексну стратегію розвитку міста і робити місто комфортним, привабливим для мешканців і для бізнесу.”

Сергій Кіраль, Львівська міська рада
“The Win with the Lion conference in Lviv is a very professionally organised congress which provides very useful and practical up-to-date information to its participants. I especially like the wide range of tourism related topics covered during its meetings, which give a good overview of the hottest topics in tourism today.”
Gabriela Schweinberger, international business coach and consultant, Berlin, Germany
“Win with the Lion is an event that everyone, even the most experienced travel professional, can learn from. It’s a great opportunity to hear experiences, share ideas and make connections. And the fact that it’s held in a gem of a city like Lviv just makes it even more appealing.”
Nick Greenfield, European Tour Operators Association, London, Great Britain
UK
EN