Рада експертів Форуму

Рада експертів Форуму – це група експертів, склад якої щорічно змінюється, залежно від тематики Форуму. Учасники Ради вболівають за успіх «Перемагай з Левом» та консультують організаторів Форуму з питань тематичного наповнення та формату заходу.

Дмитро Шилюк
Industry Manager, Retail & Travel, Google Україна
Дмитро приєднався до команди Google Україна у липні 2010 року, відповідає за просування продуктів компанії та взаємодію з клієнтами у сегментах туризм та роздрібна торгівля (у тому числі електронна комерція)

Раніше Дмитро займав позиції акаунт-менеджера в локальних та мережевих рекламних агенціях, керував проектами для міжнародних клієнтів у телеком-, рітейл- та FMCG-секторах.

Освіту Дмитро здобув у НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Міжнародна економіка" 

У вільний від роботи час захоплюється сноубордингом, плаванням та мандрівками. 
Детальніше
Нік Грінфілд
Голова відділу зв'язків з туроператорами, Європейська асоціація туроператорів (European Tour Operators Association – ETOA)
Пан Грінфілд отримав освіту за спеціалізацією «Сучасні мови» та «Європейські студії» в університетах м. Бат та м. Сієни (випуск 1995 р.)  і одразу розпочав кар'єру в сфері туризму. Він працював протягом року в США в освітній сфері і тоді ж став супроводжуючим туристичних груп в Європі (що він робить час від часу і сьогодні). За цей час він працював вже в понад 20 країнах. «Для того, щоб дійсно добре орієнтуватися в сфері туризму, необхідно пережити це на власному досвіді», - каже він.

Нік був керівником Національної ради з туристичної освіти (National Educational Travel Council) в Лондоні, набираючи на роботу та навчаючи гідів, і також організовуючи діяльність Ради та підписуючи ключові контракти. Нік відвідував майстер-класи та семінари, організовані ETOA, в якості туроператора протягом багатьох років, допоки не був офіційно прийнятий на посаду у 2009 р.

На своїй посаді в ETOA Нік Грінфілд в першу чергу відповідальний за співпрацю з туроператорами-членами ETOA. На його відповідальності є різноманітні напрямки: організація комерційних майстер-класів, відповіді на запити членів асоціації, лобіювання питань місцевого, національного та європейського рівня, а також написання статей про подорожі і туризм.

Нік проживає в Хайбері, Лондон, активно вболіває за «Арсенал» (Лондон, Великобританія) і володіє 7 мовами.
Поточні теми, на яких спеціалізується Нік, включають візові питання, ринки, що розвиваються, екскурсійна діяльність та масовий туризм.

Детальніше
Ірина Меттус

Керівний партнер агентства стратегічних комунікацій Glory Box Ukraine, засновник і лідер культурного проекту Fresh Insights, магістр філософії (Лондон, Сполучене Королівство)

Має понад 15 років професійного досвіду в сфері комунікацій (Strategic Corporate, Marketing and Brand Communications, Investor Relations, Publicity & PR) у складі міжнародних і провідних українських компаній. Серед успішних реалізованих проектів – кампанії у сфері розвитку індустрії гостинності, туризму і подорожей тощо.

Автор публікацій на тему стратегічних комунікацій, лідерства і стратегій розвитку; партнер ряду соціально-культурних ініціатив; автор і колумніст у таких виданнях, як «Кореспондент», «Фокус», YANA Luxury Travelling та ін.

Том Галтон

Керівник відділу міжнародних відносин у IMEX Group

Том Галтон розпочав свою кар’єру у міжнародній рекламній агенції Ogilvy & Mather в 1970 році після короткотермінової служби у британській армії. Разом із O&M він локалізувався в Лондоні та Сінгапурі, керуючи рахунками кількох готелів і туристичних компаній.

Протягом 8 років він працював директором з продажів у Тихоокеанському та Близькосхідному регіонах у мережі готелів Trusthouse Forte Hotels. Протягом цього часу він був директором з продажів і маркетингу у лондонському Grosvenor House Hotel. У 1985 Том Галтон став керуючим мережі готелів Supranational Hotels, що у Лондоні, і після семи років роботи перетворив цей готельний консорціум, що об’єднав бронювання та маркетинг, на третій найбільший у світі.  

Після наступних трьох років діяльності в якості генерального секретаря Міжнародної Асоціації Готелів у Парижі він став головним виконавчим директором Міжнародної Асоціації Конгресів і Kонференцій (ICCA), що базується в Амстердамі. У липні 2002 року і після майже восьми років у ICCA, Том Галтон вирішив повернутися до Великобританії і створити свою власну консалтингову компанію.

Він працює на постійній основі директором з міжнародних відносин в IMEX. До його обов’язків входить сприяння підвищенню політичної значущості ділового туризму в урядових колах Європи. Він також розробив Форум Майбутніх Лідерів IMEX і Кампанію професійного розвитку (Professional Development Pavilion).

У 2011 році він був нагороджений премією ICCA Moises Schuster Award за особливий вклад в розвиток галузі.


Детальніше
"TripAdvisor, and I personally, are very happy to participate in this event. The Ukraine market is becoming more and more important and we are very happy to share experiences and thoughts with the audience and are looking forward to doing more business with our existing partners and new partners"
Thomas Bangert, Director Display EU, TripAdvisor
"It’s a great opportunity to meet with professionals of the tourism and hotel industry, provide them with a better understanding of Booking.com vision and probably help to find something new and valuable for our common business."
Ekaterina Volkova, Director of Booking.com Office in Ukraine

“The Forum is first of all and most importantly about generating debate within Ukraine and within the city. Because until that debate happens at local level, no country, no destination, no city can actually really compete on the international market.”

Paul Kennedy, Director and Owner of Kennedy Integrated Solutions

“Для меня как организатора событий важно встретить коллег и пообщаться с коллегами из соседних областей: из области туризма, из области отелей и ресторанов. Это также чудесная возможность найти точки соприкосновения, где мы можем помочь друг другу.”

Тимур Мазур, керуючий партнер Агентства 42

“Через обговорення і зустрічі в рамках Форуму ми краще розуміємо, які ще потрібно заходи і пріоритети визначити, для того щоб ми дійсно спромоглися реалізувати комплексну стратегію розвитку міста і робити місто комфортним, привабливим для мешканців і для бізнесу.”

Сергій Кіраль, Львівська міська рада
“The Win with the Lion conference in Lviv is a very professionally organised congress which provides very useful and practical up-to-date information to its participants. I especially like the wide range of tourism related topics covered during its meetings, which give a good overview of the hottest topics in tourism today.”
Gabriela Schweinberger, international business coach and consultant, Berlin, Germany
“Win with the Lion is an event that everyone, even the most experienced travel professional, can learn from. It’s a great opportunity to hear experiences, share ideas and make connections. And the fact that it’s held in a gem of a city like Lviv just makes it even more appealing.”
Nick Greenfield, European Tour Operators Association, London, Great Britain
UK
EN