Бізнес-сніданок з Arzinger

Маркіян Мальський
Адвокат, кандидат юридичних наук, спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах (нерухомість, комерційні, корпоративні справи), а також представництві в судових органах України інтересів клієнтів і вирішенні спорів в порядку міжнародного комерційного і інвестиційного арбітражу.
З 2010 року пан Мальський очолює практику Альтернативного вирішення спорів в компанії Arzinger. Він має значний досвід у вирішенні корпоративних спорів в енергетичній галузі, договірних спорів, купівлі-продажу та наданні послуг, спорів з нерухомості, приведенні у виконання іноземних судових і арбітражних рішень, операціях з нерухомості та M&А.
Виступав представником однієї з найбільших нафтовидобувних компаній Російської Федерації в спорі про стягнення збитків у розмірі більше 200 млн. доларів США, нанесеного внаслідок неналежного виконання акціонерної угоди. Брав участь у розгляді спорів за регламентами ICSID, ICC, SCC, UNCITRAL, LCIA і MKAC. Всього Маркіян Мальський був залучений до врегулювання більше 300 спорів.

2012 року пан Мальський захистив кандидатську дисертацію на тему "Арбітражна угода як умова розгляду спорів у міжнародному комерційному арбітражі" в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Маркіян Мальський є позаштатним радником голови Львівської облдержадміністрації з питань зовнішньоекономічної діяльності.

До того, як приєднатися до команди Arzinger, адвокат Мальський працював юристом в групі міжнародного арбітражу в компанії Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі.

Маркіян Мальський є арбітром низки арбітражних інституцій, серед яких: Віденський міжнародний арбітражний центр, Дубайський міжнародний арбітражний центр, Чеський арбітражний суд, Арбітражний центр Мексики, Новотомиська торгова палата (Польща) та інші.

У спеціальному випуску, присвяченому юридичним фірмам, журнал Kyiv Post назвав Маркіяна Мальського однією з п'яти "висхідних зірок" на юридичному ринку України поміж найбільш успішних юристів в ключових бізнес секторах.

2013 року вперше відмічений провідним британським юридичним довідником Chambers Global завдяки позитивній оцінці клієнтами його діяльності. Зокрема, про нього говорять, як про «сильного юриста» в сфері врегулювання спорів. Високі оцінки його роботі та професійним якостям дало також європейське видання довідника Chambers Europe 2013, яке рекомендує Маркіяна в сфері врегулювання спорів. 

Міжнародний довідник The Legal 500 - Europe, Middle East & Africa 2013 року відзначив Маркіяна Мальського в практиці врегулювання спорів. Зокрема, про нього пишуть як про досвідченого  юриста, практикуючого арбітраж.

Best Lawyers 2013 рекомендує Маркіяна в сфері міжнародного арбітражу.

За результатами дослідження "Українські юридичні фірми. Посібник для іноземних клієнтів" в 2012 та 2013 роках Маркіян Мальський названий одним з провідних спеціалістів з питань міжнародного арбітражу, транспорту та інфраструктури, сільського господарства, а також міжнародної торгівлі. 

Маркіян Мальський увійшов до ТОП-100 кращих юристів України за результатами дослідження "Вибір клієнта 2012-2013", що проводиться "Юридичною газетою". Клієнти відзначили його експертизу у судовій практиці і міжнародному арбітражі.

Маркіян Мальський відзначений дослідженням "16 молодих перспективних юристів України 2012" в рамках щорічного рейтингу "Юридичні фірми України" видання "Юридична практика". В травні 2012 року "Юридична практика" включила пана Мальського до TOP-5 кращих юристів в сфері міжнародного арбітражу України.

Він також увійшов до переліку Top 50 найвпливовіших людей Львівської області, а також був названий адвокатом року у 2011 році.

Згідно з "Рейтингом молодих топ-менеджерів" видання "RIA" Маркіян Мальський зайняв друге місце у 2012 році серед 10-ти молодих і перспективних керівників Львівського регіону, які своєю наполегливою працею досягли видатних успіхів у професійній сфері та зайняли керівні посади.

Під його керівництвом юристи Arzinger здійснили переклад на німецьку мову Регламенту Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України.

Пан Мальський є автором двох книг на тему вирішення комерційних спорів, а також більше 70 публікацій на юридичну тематику. Він часто виступає доповідачем на різних семінарах і конференціях. Крім того, він є активним членом кількох громадських організацій. Маркіян Мальський є членом оргкомітету щорічного Міжнародного економічного форуму у Львові.
Детальніше
Лада Шелковнікова

Адвокат, LL.M., старший юрист і керівник практики готельного бізнесу Адвокатського об’єднання Arzinger

Лада має великий досвід та спеціалізується на готельній індустрії, корпоративному праві, нерухомості та будівництві, що забезпечує комплексний супровід операцій з нерухомістю та інвестиційних проектів. Лада неодноразово приймала участь в масштабних транскордонних та локальних інвестиційних проектах, що базуються на довготривалій співпраці іноземних інвесторів та локальних партнерів, щодо заснування та управління спільними підприємствами, холдингами та реорганізації компаній. 

Лада спеціалізується на договорах управління готелями та франчайзингу, структуруванні транзакцій із злиття та поглинання, впорядкуванні відносин учасників по акціонерних угодах та реструктуризації активів клієнта для подальшого фінансування, первинного публічного розміщення акцій (IPO) або їх наступного перепродажу, а також ефективного внутрішньогрупового податкового структурування.

Лада закінчила Києво-Могилянську Академію, має 3 дипломи з відзнакою та ступінь магістра права (LLM). Ладі було призначено річну академічну стипендію Президента України за відзнаки в навчальній та науковій роботі.

До приєднання до компанії Arzinger, Лада понад 3 роки працювала в таких відомих в Україні юридичних компаніях, як «Василь Кисіль і Партнери» та «DLA Piper Україна».

Лада приєдналась до команди Arzinger в 2010 році та очолює практику готельної індустрії з 2012 року. В 2011 році Лада здобула перемогу в глобальній стипендіальній програмі в галузі нерухомості, яка щороку проводиться Світовою асоціацією юристів (нараховує понад 50000 юристів – членів асоціації).

Лада приймає активну участь в заходах, присвячених готельній індустрії, таких як Hoteliero (клуб готельєрів) та форумах, де виступає як головний доповідач, висвітлюючи актуальні проблеми готельного бізнесу, серед яких:

  • Запровадження концепції фракційної власності в Україні в курортно-рекреаційних готельних комплексах;
  • Підводні камені договору франчайзингу – основні аспекти та зони ризику франчайзера та франчайзі в переговорах;
  • Фінансування франчайзингових проектів – особливості структурування проектного фінансування;
  • Програми лояльності в готелях: юридичні та податкові аспекти;
  • Казино в Україні: чого чекати після скасування мораторію;
  • Особливий правовий статус Генерального Менеджера готелю: податкові аспекти, які слід врахувати при структуруванні компенсаційного пакету.
Детальніше


"TripAdvisor, and I personally, are very happy to participate in this event. The Ukraine market is becoming more and more important and we are very happy to share experiences and thoughts with the audience and are looking forward to doing more business with our existing partners and new partners"
Thomas Bangert, Director Display EU, TripAdvisor
"It’s a great opportunity to meet with professionals of the tourism and hotel industry, provide them with a better understanding of Booking.com vision and probably help to find something new and valuable for our common business."
Ekaterina Volkova, Director of Booking.com Office in Ukraine

“The Forum is first of all and most importantly about generating debate within Ukraine and within the city. Because until that debate happens at local level, no country, no destination, no city can actually really compete on the international market.”

Paul Kennedy, Director and Owner of Kennedy Integrated Solutions

“Для меня как организатора событий важно встретить коллег и пообщаться с коллегами из соседних областей: из области туризма, из области отелей и ресторанов. Это также чудесная возможность найти точки соприкосновения, где мы можем помочь друг другу.”

Тимур Мазур, керуючий партнер Агентства 42

“Через обговорення і зустрічі в рамках Форуму ми краще розуміємо, які ще потрібно заходи і пріоритети визначити, для того щоб ми дійсно спромоглися реалізувати комплексну стратегію розвитку міста і робити місто комфортним, привабливим для мешканців і для бізнесу.”

Сергій Кіраль, Львівська міська рада
“The Win with the Lion conference in Lviv is a very professionally organised congress which provides very useful and practical up-to-date information to its participants. I especially like the wide range of tourism related topics covered during its meetings, which give a good overview of the hottest topics in tourism today.”
Gabriela Schweinberger, international business coach and consultant, Berlin, Germany
“Win with the Lion is an event that everyone, even the most experienced travel professional, can learn from. It’s a great opportunity to hear experiences, share ideas and make connections. And the fact that it’s held in a gem of a city like Lviv just makes it even more appealing.”
Nick Greenfield, European Tour Operators Association, London, Great Britain
UK
EN