ІСТОРІЯ

Туристичний форум був створений як місцева конференція у 2009 групою ентузіастів, зацікавлених у розвитку індустрії туризму у Львові. З часом форум переріс у всеукраїнський форум індустрії, який  надихає вдосконалюватися, об’єднуватися задля сталого розвитку та отримання переваг   туристичної галузі,  яка є однією з найбільш високоефективних та конкурентоздатних у світі.

«Перемогти з Левом, символом Львова, зможемо ми всі, якщо зуміємо створити такі умови, які будуть вигідними для усіх гравців туристичної індустрії в цьому центральноєвропейському, але все ж такому самобутньому українському мегаполісі, місті, де сплітається безліч культур. Все, що потрібно — це активно працювати самому та заохочувати до співпраці своїх партнерів, покращувати власну продукцію та послуги, позиціонувати Львів та події у ньому як такі, які варто відвідувати, і відтак - досягати успіху в усіх починаннях».

Вольфганг Краус

стратегічний директор Віденської туристичної ради (до 2008 року),
засновник концепції Форуму

 • “У першу чергу, Форум покликаний генерувати дискусію всередині України та всередині міста. Допоки не буде якісної дискусії на місцевому рівні, ні країна, ні місто не зможе конкурувати на міжнародному рівні”

  Пол Кеннеді,

  Кавалер Ордену Британської Імперії
  Керівник і власник консалтингової компанії «Kennedy Integrated Solutions» в сфері організації подій (спікер Форуму, 2012)

 • “Tripadvisor, і я особисто, дуже щасливі мати можливість взяти участь в цій події. Український ринок стає все більш важливим для нас і ми із задоволенням ділимося нашим досвідом та думками з аудиторією Форуму. Дуже сподіваємось на розширення кола нашого партнерства в Україні”

  Томас Бангерт,

  Директор Display EU, TripAdvisor
  (спікер Форуму, 2013)

 • “Туризм потребує комплексного підходу та об'єднання зусиль, і саме тому Вам потрібні такі події, як “Перемагай з левом!”. Всі люди, які приїжджають на Форум, об’єднуються, щоб розвивати туризм в Україні”

  Нік Грінфілд,

  Голова відділу зв'язків з туроператорами Європейська асоціація туроператорів (European Tour Operators Association – ETOA)
  (Спікер Форуму, 2013)

ПАРТНЕРИ, ЯКІ БУЛИ З НАМИ У 2019 РОЦІ